OGŁOSZENIE KONKURSU PLASTYCZNEGO„WARTO CZYTAĆ”

Utworzono dnia 09.04.2020, 17:40

„Warto Czytać”
Organizatorzy: Organizatorem konkursu jest Biblioteka Publiczna Gminy Wągrowiec w Łeknie.
Cele konkursu: - rozbudzanie i kształtowanie wyobraźni uczniów poprzez tworzenie prac plastycznych, - promocja czytelnictwa wśród dzieci, - kształcenie umiejętności tworzenia plakatu.
Zasady uczestnictwa:
- konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu wągrowieckiego,
-do konkursu każdy uczestnik może złożyć tylko jedną pracę opatrzoną w opis zawierający: imię i nazwisko, klasa, szkoła, nr kontaktowy oraz podpisaną przez rodzica/opiekuna zgodę na przetwarzanie danych,
- prace należy dostarczyć osobiście lub pocztą do dnia 9.10.2020 r. do godz.16.00 (liczy się data wpływu) na adres: Gminny Ośrodek Kultury w Łeknie ul. Podgórna 6 62-105 Łekno
-najlepsze prace będzie można zobaczyć w galerii na profilu GOK Łekno na portalu Facebook oraz na stronie www.lekno.naszgok.pl.
Kategoria:
Kategoria I – uczniowie klas I – III
Kategoria II – uczniowie klas IV – VI
Kategoria III – uczniowie klas VII – VIII
Technika i temat prac:
- plakat musi zachęcać graficznie lub za pomocą haseł do sięgania po książki, promować czytelnictwo, może np.: przedstawiać jakie korzyści płyną z czytania książek, dlaczego warto czytać,
-przedmiotem konkursu jest zaprojektowanie i wykonanie plakatu w formacie A3,
-praca może zostać wykonana dowolną techniką plastyczną, np. rysunek, malarstwo, kolaż, techniki mieszane,
- są dopuszczalne elementy wydrukowane – nie będą oceniane natomiast prace w całości zaprojektowane i wydrukowane komputerowo.
Ocena i nagrody:
- oceny prac dokonuje jury powołane przez organizatora, ocena jury jest niepodważalna,
- jury będzie brało pod uwagę zgodność pracy z tematem konkursu, estetykę wykonania, pomysłowość oraz samodzielność,
- laureaci konkursu otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe,
- laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie o wynikach konkursu.
Zgoda na wykorzystanie wizerunku i danych dziecka
Oświadczam, że zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Publ. Dz. Urz. UE L NR 119, s. 1 wyrażam zgodę na nieodpłatne wykorzystanie wizerunku oraz danych osobowych mojego dziecka: …………………………………………………….….. Zgoda dotyczy zdjęć zarejestrowanych podczas wręczenia nagród w konkursie na plakat „Warto czytać” organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Łeknie, Bibliotekę Publiczna Gminy Wągrowiec w Łeknie oraz Gminę Wągrowiec. Zgoda obejmuje zamieszczanie zdjęć oraz nazwisk na stronie instytucji oraz profilu facebook, w kronikach, folderach i prasie w celu promowania działalności Gminnego Ośrodka Kultury w Łeknie oraz osiągnięć i umiejętności dziecka. Wyrażam zgodę na wielokrotne, nieodpłatne publikowanie nadesłanej przez moje dziecko pracy konkursowej w materiałach promocyjnych związanych z konkursem, prezentacjach pokonkursowych w różnych formach utrwaleń.
…………………………………….. …………………………..
podpis rodzica/opiekuna prawnego miejscowość, data

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 1 wydarzeń w tym miesiącu