Dzień Kobiet w BPGW w Łeknie

Utworzono dnia 15.03.2021, 10:31

Dla wielu osób 8 marca to spuścizna komunistycznej przeszłości, kiedy hitem były uniwersalne goździki. Można się z tym zgodzić i nie celebrować tego dnia, ale może lepiej odczarować ten dzień i zrobić coś dla siebie samej lub dla bliskiej nam kobiety? Nie możecie ich zabrać do restauracji…ale do Biblioteki już tak! Każda kobieta chętnie spędzi ten dzień w „babskim” towarzystwie – np. z książką!

Dlatego w ten oto szczególnie kobiecy dzień czekają na Was specjalnie wybrane KSIĄŻKI O KOBIETACH i DLA KOBIET. Książki które łączy jedno – wspaniałe kobiece bohaterki, którymi warto się zachwycić! Zrób prezent sobie, zrób prezent dziewczynie, żonie, mamie lub córce! Przyjdź! Zobacz! Wypożycz! Biblioteka Publiczna Gminy Wągrowiec w Łeknie oraz filie w Rgielsku, Wiatrowie, Potulicach i Pawłowie Żońskim od 8 marca przez tydzień proponowały literaturę o kobietach i dla kobiet.

A zamiast tradycyjnych goździków były optymistyczne, pełne nadziei, dobrego humoru i napawające optymizmem aforyzmy.

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 1 wydarzeń w tym miesiącu